Moda

Homewear, czyli w czym chodzić po domu?

Homewear to termin, który w dobie szerzącej się pandemii zyskał na znaczeniu. Kryją się pod tym ubrania po domu, czyli ta odzież, do której przez wiele lat nie przywiązywaliśmy zbyt dużej wagi. Epidemia COVID – 19 mocno zmieniła nasze podejście do tego tematu. Homewear to dzisiaj coś znacznie więcej niż rozciągnięty t – shirt i pozbawione kształtu spodnie dresowe.

Jakie ubrania po domu warto mieć?

Przede wszystkim warto zacząć od tego, że współczesne homewear to coraz częściej ubrania, w których można pokazać się również poza domem. Z powodzeniem można w nich udać się na zakupy, do kina czy na niezobowiązujące spotkanie z koleżankami.

Tym, co idealnie wpisuje się w nurt homewear jest między innymi wykonany z dobrego materiału dres damski. Prawdziwym hitem ostatnich lat są dresy welurowe, które nie tylko są dużo bardziej trwałe niż modele z klasycznej bawełny, ale wyglądają również o wiele bardziej stylowo. Co ważne, takie dresy są wygodne. Nie krępują ruchów, zapewniają luz i swobodę. To właśnie te cechy sprawiają, że jako homewear sprawdzają się świetnie.

Trudno wyobrazić sobie homewear bez przynajmniej kilku t – shirtów. Popularne koszulki to obowiązkowy element domowej stylizacji. Łączyć można je ze wspomnianymi już dresami.

Bardzo popularne, jeśli chodzi o homewear są również ubrania oversize. Od kilku sezonów są one naprawdę modne i nic nie zapowiada, aby coś miały się w tym względzie zmienić.

Jakie kolory ubrać homewear?

Bardzo długo ubrania po domu nie zachwycały. Najczęściej były to rzeczy do tak zwanego do noszenia, porozciągane koszulki czy brzydkie spodnie. Homewear to dzisiaj coś więcej niż tylko ubrania do chodzenia w domu. To ubrania, które naprawdę zachwycają. Dlatego projektanci oferują ubrania po domu w bardzo różnych kolorach. Nie trzeba ograniczać się wyłącznie do szarości i czerni. Spójrzmy tylko na dresy welurowe, które w domu sprawdzają się świetnie. Wybierać można spośród modeli czerwonych, różowych, beżowych, białych, żółtych i pomarańczowych. Dzisiaj homewear nie jest ani nudne, ani brzydkie. Każda kobieta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i będzie mogła cieszyć się idealnym wyglądem nawet w domowym zaciszu.

Homewear, czyli ubrania po domu, nie są już dziś traktowane po macoszemu. Coraz więcej kobiet zwraca uwagę na to, jak są ubrane nawet wówczas, gdy nikt ich nie widzi. Ważne jednak, aby ubrania te zapewniały komfort i wygodę na najwyższym poziomie.

Możesz również polubić…