Moda

Jak przyszyć guziki do szelek ?

Aparaty są dostępne w różnych stylach, grubość ramiączek jest bardzo różna i choć zazwyczaj są elastyczne, możesz kupić parę z solidnej tkaniny, takiej jak skóra, to możesz również dobrać dowolny kolor lub wzór, który Ci się spodoba.

Proszę tylko o dwie rzeczy:

Po pierwsze, że są one wykończone tradycyjnymi zapięciami na guziki, a nie klipsami! Prawdziwy dżentelmen nigdy nie nosiłby zapiętych aparatów, to po prostu nie jest to zrobione (jak mówi mi ciocia Maud).
Po drugie, pod żadnym pozorem nie powinnaś nosić zarówno paska jak i aparatu. Jak powiedział kiedyś Henry Ford: „Jak możesz ufać człowiekowi, który nosi zarówno pasek, jak i szelki? Mężczyzna nie może ufać nawet własnym spodniom.”
Prawdziwa zabytkowa para może cofnąć wszystko od oszczędnych 3,00 funtów (4,80 dolarów) ze sklepu charytatywnego aż do 30 funtów (48,00 dolarów) za parę plecionych skór z regulowanymi klamrami.

Sprawdź na eBay lub Etsy bogactwo zabytkowych aparatów i upewnij się, że przeszukasz te oszczędne sklepy i sklepy charytatywne wraz ze sprzedażą butów samochodowych oraz targami i jarmarkami.

Gdy kupujący vintage, rozpinają i ruszają się regulowane mocowania gdy te znali rdzewieć i no zapinają w pełni lub opuszczają rdzawe plamy na elastycznej.

Jeżeli aktualna długość jest dobra dla ciebie i ty no potrzebujesz robić jakaś dostosowaniom ty możesz nigdy widzieć rdzy ślady ale jeżeli ty potrzebujesz wydłużyć one ty możesz być opuszczony z rdzawą plamą blisko twój lewego sutka. Po prostu nieestetyczna!

Można je przyczepić do wewnętrznej lub zewnętrznej części spodni. Kiedy kamizelki były elementem codziennym, były wszywane na zewnątrz, ponieważ były przykryte wspomnianą kamizelką. Kiedy kamizelki stały się niepopularne, jak wspomniano powyżej, guziki były przesuwane do środka.

Popularna jest opinia, że posiadanie guzików od wewnątrz jest bardziej formalne, więc jeśli dodasz je do pary Pantaloon De Nimes (czyli dżinsy dla Ciebie), możesz dodać je na zewnątrz. Jeśli masz jakieś śliczne klasyczne guziki bakelitowe lub kolorowe w kontrastowym kolorze, możesz użyć ich do złożenia oświadczenia i przyszyć je na zewnątrz. Na dzisiejsze ćwiczenie dodajemy je do środka.

Ponieważ guziki mają być przymocowane do wewnętrznej strony spodni, nie muszą pasować, ale muszą być wystarczająco duże, aby zapięcie było przymocowane i wystarczająco małe, aby wygodnie przejść przez otwór na guziki na skórzanym końcu aparatu, wybierz coś o szerokości około 20mm (0,87″).

Jaki kształt mają Twoje szelki?
Szelki JJ Formalne Szelki Z tyłu

Istnieją 2 główne kształty, kształt X, który ma 2 zapięcia z przodu i 2 zapięcia z tyłu, które powinny być zamocowane w równych odległościach, aby zapewnić równomierny ciąg i kształt Y.

Zdecydowana większość nowych i klasycznych aparatów ortopedycznych ma kształt Y, z jednym środkowym zapięciem z tyłu i dwoma zapięciami z przodu, więc właśnie na tym się koncentrujemy.

Przycisk zakładania aparatu
Jeśli rozejrzysz się po botach interwebowych, zobaczysz różne odniesienia do tego, gdzie powinny być umieszczone przyciski; tak daleko od plisy, tak daleko od pętli na pasek itp.

Nie bierze się jednak pod uwagę rozmiaru talii, brzucha ani szerokości ramion! I moim skromnym zdaniem, lepiej jest wykonać estetyczne mocowanie, niż poprawne technicznie.

Jeśli możesz sięgnąć do obu, świetnie! ale jeśli jesteś facetem od pasów z szerokimi ramionami i małą talią lub tak szerokim jak jesteś wysoki, to poprawne technicznie zamocowanie może nie działać.

Moją radą jest, aby zawsze je zakładać i wziąć rzeźnika (poszukującego nie Brytyjczyka) w lustro. Jeśli wyglądają w porządku, to jesteś na zwycięzcę!

Szelki powinny wychodzić na środek pleców, przechodzić wygodnie przez ramiona i siadać w linii prostej z przodu, aż spotkają się z paskiem wybranych przez Ciebie spodni.

Przy zakupie Vintage Braces – Length Is Key!
Końcówki klasycznych aparatów ortodontycznych Przy zakupie klasycznych aparatów ortodontycznych upewnij się, że są one wystarczająco długie dla Ciebie! W przeszłości spodnie miały wyższy wzrost niż nowoczesne spodnie, co oznacza, że aparat nie musiał być tak długi!

Jeśli jesteś krótszym facetem, to może nie jest to dla Ciebie problem, ale wyższy z nas może mieć problemy, ponieważ założenie krótszej pary szelków do spodni z niższym wzniesieniem może spowodować przerażający klin, z przodu i z tyłu! I nikt nie chce tego widzieć!

Więc, przy zakupie zabytkowych aparatów ortodontycznych albo wypróbować je na rozmiar lub jeśli zakup online poprosić sprzedawcę do pomiaru w pełni przedłużone długości (nie rozciągnięty długość, długość, gdy zapięcia są otwarte i są one w pełni przedłużone).

W ten sposób, jeśli są one dłuższe niż potrzebujesz, możesz je skrócić, ale wiesz, że nie będziesz w stanie zrobić ich dłużej!

Wskazówka dotycząca pasków w talii
Metoda ta będzie działać tylko na w pełni wykończonym pasie, tj. takim, który jest wszywany i mocowany w całości wokół wewnętrznej strony spodni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *