Moda

Jak wiązać szalik ?

Zasłona skłania się bardziej ku stylowi niż funkcji. Wcale nie wiązasz chusty – ale to świetny sposób na dodanie odrobiny koloru do drabowego płaszcza i zwrócenie uwagi na twarz.

Zasłona chusty jest najlepsza, gdy jest chłodno, ale nie zimno. Jak sama nazwa wskazuje, po prostu obciągnij szalik na szyję, jednakową długością z każdej strony, i nie zawiązuj go – możesz iść.

Zasłona chusty najlepiej sprawdza się w przypadku chusty o krótkiej lub regularnej długości.

W przypadku chusty Once Around nadal nie wiązasz chusty, ale zapewnia ona więcej ciepła na szyi niż chusta, a więc może być noszona w chłodniejsze dni. Zacznij od obłożenia chusty wokół szyi, dzięki czemu jeden jej koniec będzie dłuższy niż drugi.

Weź długi koniec chusty i załóż go na szyję, a skończysz – nie ma potrzeby wiązania węzła. Końcówki chusty mogą być jednakowej długości lub nierówne – zależy to od preferencji użytkownika.

Ten węzeł szalikowy jest bardzo prosty w wiązaniu, wygląda czysto i funkcjonalnie oraz zapewnia dobrą ochronę szyi przy chłodnej pogodzie.

Obciągnij szalik wokół szyi, dzięki czemu jeden jego koniec będzie dłuższy od drugiego. Weź długi koniec chusty, skrzyżuj go z krótkim końcem, a następnie przynieś go pod i przez otwór przy szyi, aby zawiązać węzeł.

Po zawiązaniu węzła, pociągnij za oba końce chusty, aby je dociągnąć, aż będziesz zadowolony z wyglądu. Myślę, że ten węzeł w chuście wygląda najlepiej, gdy jeden z jego końców jest nieco dłuższy od drugiego.

Jest to świetny sposób na noszenie szalika przy chłodniejszej pogodzie. Znowu nie wiązasz tego węzła chusty, ale zapewnia on dużą ochronę szyi.

Zasłoń chustę na szyi, upewniając się, że oba końce są jednakowej długości.

Weź jeden koniec chusty i przełóż go przez szyję i przez przeciwległe ramię, a następnie zrób to samo z drugą stroną. Nie ma potrzeby wiązania chusty – w razie potrzeby dopasuj chustę wokół szyi i gotowe.

Ten węzeł chusty jest bardzo eleganckim sposobem wiązania chusty, zapewnia dobre ciepło na szyi i jest dobrym wyborem przy chłodniejszej pogodzie.

Złóż chustę na pół na szerokość, a następnie złóż ją ponownie na pół na długość.

Zasłoń chustę na szyi, a następnie przynieś luźne końce przez otwór utworzony przez złożony koniec, aby zawiązać węzeł. Zaciśnij szalik na szyi i jesteś gotowa do drogi.

Jest to bardziej skomplikowany węzeł do wiązania chusty, ale jest to świetna opcja na zimną pogodę, która będzie wyglądać ostro z kurtką zwykłą lub formalnym płaszczem.

Obciągnij szalik wokół szyi, dzięki czemu jeden koniec będzie dłuższy niż drugi. Weź długi koniec chusty i przynieś go z tyłu i dookoła siebie, aby utworzyć pętlę, a następnie weź koniec w dół i przez pętlę.

Chwyć drugi koniec chusty i ściągnij go w dół i przez pętlę, aby zawiązać węzeł. Wiąż węzeł aż do szyi, delikatnie pociągając za każdy koniec chusty podczas wsuwania węzła do góry.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *