Dom i ogród

Jak zrobić widły ?

Halloween to wesoła pora roku zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do przyjęcia Halloweenowego, czy też przygotowujesz swoje dziecko do triku lub zabawy, idealny kostium na Halloween jest niezbędny, podobnie jak akcesoria, które do niego pasują. Jeśli Ty lub Twoje dziecko planujecie przebrać się za diabła lub nawet upiornego rolnika, będziecie musieli kupić lub zrobić widły do ich stroju. Przerażające widły do kostiumu na Halloween Twojego dziecka mogą być łatwo wykonane z popularnych przedmiotów gospodarstwa domowego.

Krok 1
Wyjmij końcówkę szczotki z miotły.

Etap 2
Owiń szczelnie miotłę czerwoną wstążką, aż do całkowitego pokrycia całego obszaru. Inną możliwością jest spryskanie miotły czerwoną farbą. Pozostaw farbę do całkowitego wyschnięcia przed wypełnieniem widełek.

Krok 3
Wiązać czerwoną wstęgę wokół trzech drewnianych kołków lub pomalować je czerwoną farbą i pozostawić do całkowitego wyschnięcia kołków. Wybierz pręty do kołków, które są nieco mniejsze niż rozmiar trzonka miotły.

Krok 4
Zmierzyć około 12 cali od góry miotły. Przybić jeden kołek prostopadle w poprzek miotły, tworząc kształt zbliżony do krzyża.

Etap 5
Pozostałe dwa drewniane kołki przybić do końców kołka prostopadłego, upewniając się, że są one równoległe do kija miotły.

Widelec wykonany z tektury
Etap 1
Rączkę miotły owiń czerwoną wstążką lub pokryj ją czerwoną farbą w sprayu.

Krok 2
Na kartonie narysuj wzór widełek.

Krok 3
Przymocuj tekturowe widelce do miotły za pomocą taśmy lub kleju.

Etap 4
Spryskać tekturowe widelce i taśmę czerwoną farbą.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *